Acasă/ BMW/ X1/ BMW X1 2021

BMW X1

xDrive20d AT
2021 61.500 km Diesel Automată 190 CP
24.990 €

Specificații tehnice

An2021
Kilometraj61.500 km
CombustibilDiesel
Putere190 CP
CutieAutomată
CaroserieSUV
CuloareNegru
StareFolosit
Capacitate1995 cmc

Descriere

BMW X1 din 2021, cu un rulaj de 61.500 km, motorizare diesel, 190 CP, cutie automată. Caroserie suv, culoare negru. Mașină second-hand disponibilă în București, listată pe AutoCub cu fotografii reale și specificații complete.

Motorizare și performanță

Sub capotă se află un motor diesel de 2.0 litri (1.995 cmc) care dezvoltă 190 CP. Transmisia este asigurată de cutie de viteze automată.

Stare și istoric

Vehicul second-hand fabricat în 2021, cu 61.500 km la bord. Asta înseamnă un rulaj mediu de aproximativ 12.300 km pe an. Printre atuurile anunțului: înmatriculat și pregătit de drum.

Disponibilitate

BMW X1 poate fi vizionată în București. Programează o vizionare și o probă de drum, verifică actele și starea tehnică, apoi ia decizia în cunoștință de cauză. Pe AutoCub găsești fotografii reale, specificații complete și contactul direct al vânzătorului, plus anunțuri similare pentru a compara prețul și dotările.

Mențiuni de la vânzător

Clasă: Autoturisme | Categoria: SUV | Marcă: BMW | Model: X1 | Carburant: Diesel | Rulaj: 61500 km | Putere: 190 cp | Capacitate cilindrică: 1995 cm3 | Cutie de viteze: Automată | Culoare: Negru | Prima înmatriculare: 03/2021

Întrebări frecvente

Ce motorizare are BMW X1?
BMW X1 are un motor diesel de 2.0 litri (1.995 cmc), o putere de 190 CP, cutie automată.
Câți kilometri are BMW X1?
BMW X1 are 61.500 km la bord, adică un rulaj mediu de aproximativ 12.300 km pe an.
Pot cumpăra BMW X1 în rate?
Da. Folosește „Construiește dealul online" pentru a propune un avans și un plan de rate, sau contactează direct vânzătorul pentru opțiuni de finanțare și leasing.
Unde pot vedea BMW X1?
Mașina poate fi vizionată în București, la JRJ AUTO SHOP SRL. Programează o vizionare și o probă de drum prin datele de contact din anunț.
Ce ar trebui să verific înainte de cumpărare?
Verifică actele și seria de șasiu (VIN), istoricul de kilometraj și daune, fă o probă de drum și, ideal, o inspecție la un service autorizat. Confruntă dotările și starea reală cu cele din anunț.
Raport istoric complet
Kilometraj, daune, proprietari anteriori, furt — prin carVertical & Cebia.
JR
JRJ AUTO SHOP SRL
Dealer verificat · Bradu
+40745427399
Favorite Compară Raportează
Rezumat rapid
An2021
Kilometraj61.500 km
CombustibilDiesel
CutieAutomată
Putere190 CP
Verificări
  • Fără accidente declarate — de verificat
  • Primul proprietar — de verificat
  • Carte de service — de verificat
  • Înmatriculat
  • Verificat RAR — de verificat
Despre dealer Verificat
Anunțuri active7
Membru din2026
LocalitateBradu
Toate anunțurile dealerului →

Anunțuri similare

BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 40 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2020 131.032 km Diesel Automată 231 CP SUV
24.999 €
DB Auto București
BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2021 83.000 km Hibrid Automată 220 CP SUV
25.191 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2022 43.755 km Diesel Automată 150 CP SUV
24.550 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2020 49.413 km Benzină Automată 231 CP SUV
24.500 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 37 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2022 172.928 km Benzină Automată 218 CP SUV
25.490 €
BDV BESTAUTO RULATE București
BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2022 190.000 km Diesel Automată 231 CP SUV
24.490 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2021 85.740 km Hibrid Automată 220 CP SUV
24.276 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2022 82.248 km Hibrid Automată 220 CP SUV
24.052 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2021 90.000 km Hibrid Automată 220 CP SUV
24.015 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2022 49.773 km Diesel Automată 150 CP SUV
25.990 €
AutoRulateLeasing București
BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 39 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2020 130.000 km Diesel Automată 231 CP SUV
25.999 €
SMART AUTOMOBILE București
BMW X1
BMW X1 — poza 2
BMW X1 — poza 3
Vezi tot anunțul 28 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X1
2015 223.375 km Diesel Automată 258 CP SUV
23.499 €
AUTODEL București