Acasă/ BMW/ X6/ BMW X6 2021

BMW X6

Diesel · Automată · 286 CP · Otopeni
2021 79.283 km Diesel Automată 286 CP
54.000 €

Specificații tehnice

An2021
Kilometraj79.283 km
CombustibilDiesel
Putere286 CP
CutieAutomată
StareFolosit
Capacitate2993 cmc

Descriere

BMW X6 din 2021, cu un rulaj de 79.283 km, motorizare diesel, 286 CP, cutie automată. Mașină second-hand disponibilă în Otopeni, listată pe AutoCub cu fotografii reale și specificații complete.

Motorizare și performanță

Sub capotă se află un motor diesel de 3.0 litri (2.993 cmc) care dezvoltă 286 CP. Transmisia este asigurată de cutie de viteze automată.

Stare și istoric

Vehicul second-hand fabricat în 2021, cu 79.283 km la bord. Asta înseamnă un rulaj mediu de aproximativ 15.857 km pe an. Printre atuurile anunțului: înmatriculat și pregătit de drum.

Disponibilitate

BMW X6 poate fi vizionată în Otopeni. Programează o vizionare și o probă de drum, verifică actele și starea tehnică, apoi ia decizia în cunoștință de cauză. Pe AutoCub găsești fotografii reale, specificații complete și contactul direct al vânzătorului, plus anunțuri similare pentru a compara prețul și dotările.

Mențiuni de la vânzător

An: 2021 | Rulaj: 79.283 km | Preț: 54000 EUR.

Întrebări frecvente

Ce motorizare are BMW X6?
BMW X6 are un motor diesel de 3.0 litri (2.993 cmc), o putere de 286 CP, cutie automată.
Câți kilometri are BMW X6?
BMW X6 are 79.283 km la bord, adică un rulaj mediu de aproximativ 15.857 km pe an.
Pot cumpăra BMW X6 în rate?
Da. Folosește „Construiește dealul online" pentru a propune un avans și un plan de rate, sau contactează direct vânzătorul pentru opțiuni de finanțare și leasing.
Unde pot vedea BMW X6?
Mașina poate fi vizionată în Otopeni, la SAB Auto. Programează o vizionare și o probă de drum prin datele de contact din anunț.
Ce ar trebui să verific înainte de cumpărare?
Verifică actele și seria de șasiu (VIN), istoricul de kilometraj și daune, fă o probă de drum și, ideal, o inspecție la un service autorizat. Confruntă dotările și starea reală cu cele din anunț.
Raport istoric complet
Kilometraj, daune, proprietari anteriori, furt — prin carVertical & Cebia.
SA
SAB Auto
Dealer verificat · Otopeni
0742 616 616
Favorite Compară Raportează
Rezumat rapid
An2021
Kilometraj79.283 km
CombustibilDiesel
CutieAutomată
Putere286 CP
Verificări
  • Fără accidente declarate — de verificat
  • Primul proprietar — de verificat
  • Carte de service — de verificat
  • Înmatriculat
  • Verificat RAR — de verificat
Despre dealer Verificat
Anunțuri active274
Membru din2026
LocalitateOtopeni
Toate anunțurile dealerului →

Anunțuri similare

BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 17 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2021 94.340 km Diesel Automată 286 CP
54.007 €
Plus Autotrade București
BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 40 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2020 160.000 km Diesel Automată 286 CP SUV
53.950 €
AutoBias Otopeni
BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2021 76.000 km Benzină Automată 333 CP SUV
54.123 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2020 90.000 km Benzină Automată 340 CP SUV
54.300 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 40 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2021 118.000 km Diesel Automată 340 CP
54.990 €
AUTO GEIST Galați
BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2022 119.934 km Diesel Automată 340 CP SUV
54.992 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2020 86.776 km Benzină Automată 340 CP SUV
55.000 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 39 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2020 99.000 km Diesel Automată 265 CP
52.780 €
Plus Autotrade București
BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2023 193.000 km Diesel Automată 286 CP SUV
52.500 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 38 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2019 67.000 km Diesel Automată 399 CP
55.900 €
DON AUTOMOBILE Domnești
BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2022 105.500 km Benzină Automată 333 CP SUV
56.500 €
Plus Auto Marketplace București
BMW X6
BMW X6 — poza 2
BMW X6 — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
BMW X6
2022 150.000 km Diesel Automată 286 CP SUV
56.770 €
Plus Auto Marketplace București