Acasă/ Dacia/ Duster/ Dacia Duster 2014

Dacia Duster

Diesel 1.5 2014 Manuala
2014 211.000 km Diesel Manuală
8.590 €
↑ Peste media pieței
Evaluare preț AutoCUB IMV. Peste media pieței — verifică dotările și istoricul.

Specificații tehnice

An2014
Kilometraj211.000 km
CombustibilDiesel
CutieManuală
TracțiuneIntegrală
CuloareAlb
StareFolosit
Capacitate1500 cmc

Descriere

Dacia Duster din 2014, cu un rulaj de 211.000 km, motorizare diesel, cutie manuală. Culoare alb. Mașină second-hand disponibilă în Zalău, listată pe AutoCub cu fotografii reale și specificații complete.

Motorizare și performanță

Sub capotă se află un motor diesel de 1.5 litri (1.500 cmc). Transmisia este asigurată de cutie de viteze manuală și tracțiune pe integrală.

Stare și istoric

Vehicul second-hand fabricat în 2014, cu 211.000 km la bord. Asta înseamnă un rulaj mediu de aproximativ 17.583 km pe an. Printre atuurile anunțului: înmatriculat și pregătit de drum.

Disponibilitate

Dacia Duster poate fi vizionată în Zalău. Programează o vizionare și o probă de drum, verifică actele și starea tehnică, apoi ia decizia în cunoștință de cauză. Pe AutoCub găsești fotografii reale, specificații complete și contactul direct al vânzătorului, plus anunțuri similare pentru a compara prețul și dotările.

Mențiuni de la vânzător

Dacia Duster 1.5 Dci 4WD alb-2014-Pret:8590€ ✅Stoc nou la Auto Dan✅ Oferim revizie gratuita, factura fiscala, numere rosii sau transport la domiciliu

Întrebări frecvente

Ce motorizare are Dacia Duster?
Dacia Duster are un motor diesel de 1.5 litri (1.500 cmc), cutie manuală.
Câți kilometri are Dacia Duster?
Dacia Duster are 211.000 km la bord, adică un rulaj mediu de aproximativ 17.583 km pe an.
Prețul este corect față de piață?
Prețul cerut este 8.590 €, peste mediei pieței de 7.990 € pentru modele similare (din 3 anunțuri comparabile).
Pot cumpăra Dacia Duster în rate?
Da. Folosește „Construiește dealul online" pentru a propune un avans și un plan de rate, sau contactează direct vânzătorul pentru opțiuni de finanțare și leasing.
Unde pot vedea Dacia Duster?
Mașina poate fi vizionată în Zalău, la Automobile Auto Dan. Programează o vizionare și o probă de drum prin datele de contact din anunț.
Ce ar trebui să verific înainte de cumpărare?
Verifică actele și seria de șasiu (VIN), istoricul de kilometraj și daune, fă o probă de drum și, ideal, o inspecție la un service autorizat. Confruntă dotările și starea reală cu cele din anunț.
Raport istoric complet
Kilometraj, daune, proprietari anteriori, furt — prin carVertical & Cebia.
AU
Automobile Auto Dan
Dealer verificat · Zalău
+40 740 092 172
Favorite Compară Raportează
Evaluare preț
↑ Peste media pieței
Acest anunț8.590 €
Media pieței7.990 €
Estimare AutoCUB IMV din 3 anunțuri similare.
Rezumat rapid
An2014
Kilometraj211.000 km
CombustibilDiesel
CutieManuală
Verificări
  • Fără accidente declarate — de verificat
  • Primul proprietar — de verificat
  • Carte de service — de verificat
  • Înmatriculat
  • Verificat RAR — de verificat
Despre dealer Verificat
Anunțuri active201
Membru din2026
LocalitateZalău
Toate anunțurile dealerului →

Anunțuri similare

Dacia Duster 1.5 DIESEL 109CP
Dacia Duster 1.5 DIESEL 109CP — poza 2
Dacia Duster 1.5 DIESEL 109CP — poza 3
Vezi tot anunțul 16 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
≈ Preț corect ‹ ›
Dacia Duster 1.5 DIESEL 109CP
2014 201.529 km Diesel Manuală 109 CP SUV
Stare f. bună
8.490 €
Optim Cars Satu Mare
Dacia Duster 1.5dCi
Dacia Duster 1.5dCi — poza 2
Dacia Duster 1.5dCi — poza 3
Vezi tot anunțul 17 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
‹ ›
Dacia Duster 1.5dCi
2016 191.364 km Diesel Manuală 109 CP SUV
7.950 €
AutoDel Suceava
Dacia Duster
Dacia Duster — poza 2
Dacia Duster — poza 3
Vezi tot anunțul 13 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
‹ ›
Dacia Duster
2014 257.000 km Diesel Manuală
7.390 €
Automobile Auto Dan Zalău
Dacia Duster 1.5 diesel 107 CP
Dacia Duster 1.5 diesel 107 CP — poza 2
Dacia Duster 1.5 diesel 107 CP — poza 3
Vezi tot anunțul 20 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
‹ ›
Dacia Duster 1.5 diesel 107 CP
2017 116.534 km Diesel Manuală 107 CP SUV
Stare f. bună
9.990 €
Optim Cars Sighetu Marmației
Dacia Duster
Dacia Duster — poza 2
Dacia Duster — poza 3
Vezi tot anunțul 8 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
‹ ›
Dacia Duster
2013 208.400 km Diesel Manuală
6.990 €
Automobile Auto Dan Zalău
Dacia Duster
Dacia Duster — poza 2
Dacia Duster — poza 3
Vezi tot anunțul 6 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
‹ ›
Dacia Duster
2011 106.000 km Benzină Manuală
6.990 €
Automobile Auto Dan Zalău
Dacia Duster
Dacia Duster — poza 2
Dacia Duster — poza 3
Vezi tot anunțul 11 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
‹ ›
Dacia Duster
2019 151.392 km Benzină Manuală SUV
10.990 €
Automobile Auto Dan Zalău
Dacia Duster
Dacia Duster — poza 2
Dacia Duster — poza 3
Vezi tot anunțul 18 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
‹ ›
Dacia Duster
2018 106.780 km Benzină Manuală
10.990 €
Automobile Auto Dan Zalău
Dacia Duster 1.0
Dacia Duster 1.0 — poza 2
Dacia Duster 1.0 — poza 3
Vezi tot anunțul 23 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
‹ ›
Dacia Duster 1.0
2021 105.000 km Benzină Manuală 91 CP SUV
11.490 €
AutoDel Suceava
Dacia Duster
Dacia Duster — poza 2
Dacia Duster — poza 3
Vezi tot anunțul 9 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
‹ ›
Dacia Duster
2018 50.000 km Benzină Manuală
11.990 €
Automobile Auto Dan Zalău
Dacia Duster
Dacia Duster — poza 2
Dacia Duster — poza 3
Vezi tot anunțul 11 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
‹ ›
Dacia Duster
2018 168.000 km Diesel Manuală
11.990 €
Automobile Auto Dan Zalău
Dacia Duster
Dacia Duster — poza 2
Dacia Duster — poza 3
Vezi tot anunțul 19 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
‹ ›
Dacia Duster
2018 209.000 km Diesel Automată
11.990 €
Automobile Auto Dan Zalău