Acasă/ Suzuki/ (Sx4) S-Cross/ Suzuki (Sx4) S-Cross 2023

Suzuki (Sx4) S-Cross

Suzuki SX4 S-Cross
2023 62.888 km Benzină Manuală 129 CP
17.290 €

Specificații tehnice

An2023
Kilometraj62.888 km
CombustibilBenzină
Putere129 CP
CutieManuală
CaroserieSUV
CuloareAlbastru
StareFolosit
Capacitate1373 cmc

Descriere

Suzuki (Sx4) S-Cross din 2023, cu un rulaj de 62.888 km, motorizare pe benzină, 129 CP, cutie manuală. Caroserie suv, culoare albastru. Mașină second-hand disponibilă în București, listată pe AutoCub cu fotografii reale și specificații complete.

Motorizare și performanță

Sub capotă se află un motor pe benzină de 1.4 litri (1.373 cmc) care dezvoltă 129 CP. Transmisia este asigurată de cutie de viteze manuală.

Stare și istoric

Vehicul second-hand fabricat în 2023, cu 62.888 km la bord. Asta înseamnă un rulaj mediu de aproximativ 20.963 km pe an. Printre atuurile anunțului: înmatriculat și pregătit de drum.

Disponibilitate

Suzuki (Sx4) S-Cross poate fi vizionată în București. Programează o vizionare și o probă de drum, verifică actele și starea tehnică, apoi ia decizia în cunoștință de cauză. Pe AutoCub găsești fotografii reale, specificații complete și contactul direct al vânzătorului, plus anunțuri similare pentru a compara prețul și dotările.

Mențiuni de la vânzător

Clasă: Autoturisme | Categoria: SUV | Marcă: Suzuki | Model: (SX4) S-Cross | Carburant: Benzină | Rulaj: 62888 km | Putere: 129 cp | Capacitate cilindrică: 1373 cm3 | Cutie de viteze: Manuală | Culoare: Albastru | Prima înmatriculare: 01/2023

Întrebări frecvente

Ce motorizare are Suzuki (Sx4) S-Cross?
Suzuki (Sx4) S-Cross are un motor pe benzină de 1.4 litri (1.373 cmc), o putere de 129 CP, cutie manuală.
Câți kilometri are Suzuki (Sx4) S-Cross?
Suzuki (Sx4) S-Cross are 62.888 km la bord, adică un rulaj mediu de aproximativ 20.963 km pe an.
Pot cumpăra Suzuki (Sx4) S-Cross în rate?
Da. Folosește „Construiește dealul online" pentru a propune un avans și un plan de rate, sau contactează direct vânzătorul pentru opțiuni de finanțare și leasing.
Unde pot vedea Suzuki (Sx4) S-Cross?
Mașina poate fi vizionată în București, la AutoRulateLeasing. Programează o vizionare și o probă de drum prin datele de contact din anunț.
Ce ar trebui să verific înainte de cumpărare?
Verifică actele și seria de șasiu (VIN), istoricul de kilometraj și daune, fă o probă de drum și, ideal, o inspecție la un service autorizat. Confruntă dotările și starea reală cu cele din anunț.
Raport istoric complet
Kilometraj, daune, proprietari anteriori, furt — prin carVertical & Cebia.
AU
AutoRulateLeasing
Dealer verificat · București
+40376448599
Favorite Compară Raportează
Rezumat rapid
An2023
Kilometraj62.888 km
CombustibilBenzină
CutieManuală
Putere129 CP
Verificări
  • Fără accidente declarate — de verificat
  • Primul proprietar — de verificat
  • Carte de service — de verificat
  • Înmatriculat
  • Verificat RAR — de verificat
Despre dealer Verificat
Anunțuri active802
Membru din2026
LocalitateBucurești
Toate anunțurile dealerului →

Anunțuri similare

Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2024 32.225 km Benzină Manuală 129 CP SUV
17.450 €
Plus Auto Marketplace București
Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 7 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2023 40.500 km Hibrid Manuală 129 CP SUV
17.500 €
Plus Auto Marketplace București
Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2023 115.930 km Hibrid Manuală 130 CP SUV
17.690 €
Plus Auto Marketplace București
Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2023 105.000 km Hibrid Automată 116 CP SUV
18.690 €
EUROLEASING AUTOMOBILE București
Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2020 140.499 km Benzină Automată 140 CP SUV
15.590 €
AutoRulateLeasing București
Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 25 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2020 71.782 km Benzină Manuală 129 CP
15.150 €
Autonet Rulate București
Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2024 11.285 km Benzină Manuală 129 CP SUV
20.250 €
Plus Auto Marketplace București
Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2024 22.953 km Benzină Manuală 110 CP SUV
20.300 €
Autonet Rulate București
Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 11 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2018 70.300 km Diesel Manuală 120 CP SUV
14.250 €
Plus Auto Marketplace București
Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 11 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2024 1 km Benzină Manuală 129 CP SUV
20.603 €
Expocar Trade București
Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 15 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2025 0 km Hibrid Manuală 110 CP SUV
20.990 €
Plus Auto Marketplace București
Suzuki (Sx4) S-Cross
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 2
Suzuki (Sx4) S-Cross — poza 3
Vezi tot anunțul 12 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Suzuki (Sx4) S-Cross
2024 26.576 km Benzină Manuală 129 CP SUV
21.799 €
Plus Auto Marketplace București