Acasă/ Volvo/ Xc 90/ Volvo Xc 90 2019

Volvo Xc 90

2.0 Diesel Mild-Hybrid 4x4 "Momentum Pro" - 7 Locuri
2019 141.000 km Diesel Automată 235 CP
32.223 €
≈ Conform mediei
Evaluare preț AutoCUB IMV. Preț aliniat cu media pieței pentru acest model.
TVA deductibil

Specificații tehnice

An2019
Kilometraj141.000 km
CombustibilDiesel
Putere235 CP
CutieAutomată
TracțiuneIntegrală
CaroserieSUV
CuloareGri Metalizat
StareFolosit
Capacitate1969 cmc
VIN YV1LF•••••• Vezi VIN-ul →

Descriere

Volvo Xc 90 2.0 Diesel Mild-Hybrid 4x4 "Momentum Pro" - 7 Locuri din 2019, cu un rulaj de 141.000 km, motorizare diesel, 235 CP, cutie automată. Caroserie suv cu 5 locuri, culoare gri metalizat. Mașină second-hand disponibilă în Suceava, listată pe AutoCub cu fotografii reale și specificații complete.

Motorizare și performanță

Sub capotă se află un motor diesel de 2.0 litri (1.969 cmc) care dezvoltă 235 CP. Transmisia este asigurată de cutie de viteze automată și tracțiune pe integrală.

Stare și istoric

Vehicul second-hand fabricat în 2019, cu 141.000 km la bord. Asta înseamnă un rulaj mediu de aproximativ 20.143 km pe an. Printre atuurile anunțului: înmatriculat și pregătit de drum.

Disponibilitate

Volvo Xc 90 poate fi vizionată în Suceava. Programează o vizionare și o probă de drum, verifică actele și starea tehnică, apoi ia decizia în cunoștință de cauză. Pe AutoCub găsești fotografii reale, specificații complete și contactul direct al vânzătorului, plus anunțuri similare pentru a compara prețul și dotările.

Întrebări frecvente

Ce motorizare are Volvo Xc 90?
Volvo Xc 90 are un motor diesel de 2.0 litri (1.969 cmc), o putere de 235 CP, cutie automată.
Câți kilometri are Volvo Xc 90?
Volvo Xc 90 are 141.000 km la bord, adică un rulaj mediu de aproximativ 20.143 km pe an.
Prețul este corect față de piață?
Prețul cerut este 32.223 €, la nivelul mediei pieței de 32.223 € pentru modele similare (din 1 anunțuri comparabile).
Pot cumpăra Volvo Xc 90 în rate?
Da. Folosește „Construiește dealul online" pentru a propune un avans și un plan de rate, sau contactează direct vânzătorul pentru opțiuni de finanțare și leasing.
Unde pot vedea Volvo Xc 90?
Mașina poate fi vizionată în Suceava, la AutoDel. Programează o vizionare și o probă de drum prin datele de contact din anunț.
Ce ar trebui să verific înainte de cumpărare?
Verifică actele și seria de șasiu (VIN), istoricul de kilometraj și daune, fă o probă de drum și, ideal, o inspecție la un service autorizat. Confruntă dotările și starea reală cu cele din anunț.
Raport istoric complet
Kilometraj, daune, proprietari anteriori, furt — prin carVertical & Cebia.
AU
AutoDel
Dealer verificat · Suceava
0374 006 007
Favorite Compară Raportează
Evaluare preț
≈ Conform mediei
Acest anunț32.223 €
Media pieței32.223 €
Estimare AutoCUB IMV din 1 anunțuri similare.
Rezumat rapid
An2019
Kilometraj141.000 km
CombustibilDiesel
CutieAutomată
Putere235 CP
Verificări
  • Fără accidente declarate — de verificat
  • Primul proprietar — de verificat
  • Carte de service — de verificat
  • Înmatriculat
  • Verificat RAR — de verificat
Despre dealer Verificat
Anunțuri active302
Membru din2026
LocalitateSuceava
TVA deductibil
Toate anunțurile dealerului →

Anunțuri similare

Volvo Xc 90 2.0 D5 Automat AWD
Volvo Xc 90 2.0 D5 Automat AWD — poza 2
Volvo Xc 90 2.0 D5 Automat AWD — poza 3
Vezi tot anunțul 8 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo Xc 90 2.0 D5 Automat AWD
2015 187.332 km Diesel Automată 225 CP SUV
19.000 €
AutoDel Suceava
Volvo Xc 90 Nespecificat
Volvo Xc 90 Nespecificat — poza 2
Volvo Xc 90 Nespecificat — poza 3
Vezi tot anunțul 25 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo Xc 90 Nespecificat
2016 323.800 km Diesel Automată 225 CP SUV
17.990 €
AutoDel Suceava
Volvo Xc 90 B5 Core AWD Geartronic
Volvo Xc 90 B5 Core AWD Geartronic — poza 2
Volvo Xc 90 B5 Core AWD Geartronic — poza 3
Vezi tot anunțul 27 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo Xc 90 B5 Core AWD Geartronic
2025 50 km Benzină Automată 250 CP SUV
52.884 €
AutoDel Suceava
Volvo Xc60
Volvo Xc60 — poza 2
Volvo Xc60 — poza 3
Vezi tot anunțul 17 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo Xc60
2021 151.000 km Hibrid Automată
31.990 €
Automobile Auto Dan Zalău
Volvo Xc60
Volvo Xc60 — poza 2
Volvo Xc60 — poza 3
Vezi tot anunțul 21 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo Xc60
2023 179.900 km Hibrid Automată SUV
34.990 €
Automobile Auto Dan Zalău
Volvo Xc 60 2.0 T8 Plug-in hybrid AWD R-Design
Volvo Xc 60 2.0 T8 Plug-in hybrid AWD R-Design — poza 2
Volvo Xc 60 2.0 T8 Plug-in hybrid AWD R-Design — poza 3
Vezi tot anunțul 24 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo Xc 60 2.0 T8 Plug-in hybrid AWD R-Design
2020 126.619 km Hibrid Plug-In Automată 390 CP SUV
27.271 €
AutoDel Suceava
Volvo Xc60
Volvo Xc60 — poza 2
Volvo Xc60 — poza 3
Vezi tot anunțul 19 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo Xc60
2022 186.000 km Diesel Automată SUV
26.990 €
Automobile Auto Dan Zalău
Volvo Xc60
Volvo Xc60 — poza 2
Volvo Xc60 — poza 3
Vezi tot anunțul 17 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo Xc60
2021 173.000 km Diesel Automată SUV
26.990 €
Automobile Auto Dan Zalău
Volvo S60 R-Desing
Volvo S60 R-Desing — poza 2
Volvo S60 R-Desing — poza 3
Vezi tot anunțul 24 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo S60 R-Desing
2020 70.655 km Benzină Automată 197 CP Berlina
25.999 €
AutoDel Suceava
Volvo Xc 60 2.0 T4 Geartronic "R-Design"
Volvo Xc 60 2.0 T4 Geartronic "R-Design" — poza 2
Volvo Xc 60 2.0 T4 Geartronic "R-Design" — poza 3
Vezi tot anunțul 24 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo Xc 60 2.0 T4 Geartronic "R-Design"
2019 161.819 km Benzină Automată 190 CP SUV
25.999 €
AutoDel Suceava
Volvo Xc 60 2.0 D4 4x4 Automat "Inscription"
Volvo Xc 60 2.0 D4 4x4 Automat "Inscription" — poza 2
Volvo Xc 60 2.0 D4 4x4 Automat "Inscription" — poza 3
Vezi tot anunțul 24 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo Xc 60 2.0 D4 4x4 Automat "Inscription"
2018 135.374 km Diesel Automată 190 CP SUV
25.999 €
AutoDel Suceava
Volvo Xc 60 B4 Geartronic "Core"
Volvo Xc 60 B4 Geartronic "Core" — poza 2
Volvo Xc 60 B4 Geartronic "Core" — poza 3
Vezi tot anunțul 24 poze · specificații & contact Intră pe anunț →
Volvo Xc 60 B4 Geartronic "Core"
2023 70.900 km Diesel Automată 197 CP SUV
25.619 €
AutoDel Suceava

Cumpărătorii au mai văzut